O firmie

Firma MAROPAK jest obecna na rynku od prawie 50 lat i obecnie jest wiodącym producentem opakowań z tworzyw sztucznych na polskim rynku. Dzięki ponad wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnym możliwościom produkcyjnym oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym zapewniamy naszym Klientom produkty i obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy projekty i wykonanie zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów. Nasze wyroby skierowane są do branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, chemii gospodarczej, motoryzacyjnej, ogrodniczej i wielu innych. Współpracujemy zarówno z polskimi firmami, jak również koncernami na całym świecie.
Fundamentem firmy MAROPAK są rzetelność, doskonała jakość, terminowość i profesjonalizm.

Marka Twoich opakowań

Mocne strony MAROPAK

Najwyższa jakość produktów

 

Szeroka gama opakowań

 

Wieloletnie doświadczenie

 

Kompleksowe rozwiązania

 

Nasze standardy jakości

Od początku istnienia firmy MAROPAK naszym głównym celem jest dbałość o jak najwyższą jakość produkowanych wyrobów oraz najlepszą obsługę Klienta. Od początku istnienia firmy nieustannie się rozwijamy podnosząc kompetencje naszych pracowników oraz doskonaląc procesy produkcyjne, dostosowując je do ciągle zmieniających się warunków i potrzeb naszych Klientów.
Nasze wyroby wytwarzane są z najlepszych, sprawdzonych surowców, a w trosce o ich bezpieczeństwo wdrożyliśmy systemy zapewnienia jakości zgodne z międzynarodowymi normami ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 oraz FSSC 22000.
Jednym z naszych priorytetów jest także ochrona środowiska, dlatego wszystkie procesy produkcyjne odbywają się zgodnie z najwyższymi standardami ekologii oraz normami prawa polskiego i UE. Nasze wyroby spełniają wszystkie wymagania w zakresie:

• dyrektywy 94/62/EC,
• zawartości metali ciężkich zgodnie z PKN-CEN/CR 13695-1:2005,
• zawartości niebezpiecznych substancji zgodnie z PN-CR 13695-2:2003(U),
• PN-EN 13428:2002,
• wtórnego przetwórstwa materiałowego w oparciu o PN-EN 13430:2002,
• odzysku energii w oparciu o PN-EN 13431:2002.

Certyfikat jakości ISO 9001:2015

Certyfikat jakości ISO 13485:2016

Certyfikat Systemu Bezpieczeństwa Żywności FSSC 22000

MAROPAK w cyfrach

hale łącznie

wzorów w stałej sprzedaży

stałych kontrahentów

sprzedanych opakowań rocznie

Nasze opakowania to wytrzymałe, doskonałe jakościowo i atestowane produkty dedykowane wielu branżom, między innymi: kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej, medycznej, ogrodniczej, oraz motoryzacyjnej. Wykonywane są z tworzyw, takich jak: HDPE, LDPE, PP, PETG i PVC, a ich pojemność wynosi od 10 ml do 2500 ml.
Jeżeli w naszej bazie produktów nie znajdą Państwo opakowań, które spełniałyby Wasze oczekiwana zapraszamy do działu „Indywidualne Projekty” lub kontaktu z naszym działem handlowym, aby zapoznać się z ofertą wykonywania przez firmę MAROPAK zleceń indywidualnych.

Dopasuj zamknięcie

Wedle potrzeb i własnego uznania do produkowanych przez nas opakowań mogą Państwo różnego typu zakmnięcia dopasować nakrętkę. Oferujemy między innymi: nakrętki standardowe, flip-top, disk-top, nasadki, roll-ony, atomizery, pompki, dozowniki, aplikatory, triggery i wiele innych.

Partnerzy Instytucjonalni MAROPAK