Offer

Oferowana gama produktów to: butelki, słoiki jak i różnego rodzaju zamknięcia np.: nakrętki: standardowe, flip-top, disk-top, nasadki, roll-ony, atomizery, pompki, dozowniki, aplikatory, triggery i wiele innych.

Na stronie możecie Państwo skorzystać z interaktywnego katalogu prezentującego nasze wyroby. Jest on na bieżąco aktualizowany o nowe produkty.

Priorytetem firmy jest spełnienie oczekiwań Klientów i dbanie o wysoką jakość produktów. Doskonale wiemy, że wytworzony przez nasz produkt jest naszą wizytówką. Owocem wieloletniej współpracy z klientami z Polski i zagranicy jest mocna pozycja w branży opakowań z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli nasz produkt wzbudził Państwa zainteresowanie, prosimy o kontakt, a my postaramy się by opakowanie wyrobu przestało być dla Państwa problemem.

Projekty indywidualne

Firma MAROPAK oferuje również kompleksowe realizacje indywidualnych projektów. Zaczynając od wykonania wizualizacji 3D, poprzez przygotowanie dokumentacji technicznej, aż po budowę formy. Możliwe jest to dzięki własnej Narzędziowni, wyposażonej w nowoczesny park maszynowy, przystosowany do budowy różnego rodzaju form wtryskowych i rozdmuchowych.

Połączenie tych elementów gwarantuje doskonałą jakość naszych wyrobów i konkurencyjność cen.