The brand of your packages

Od ponad 45 lat produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych dla branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, chemii gospodarczej, motoryzacyjnej, ogrodniczej i innych.

 

About us

Od ponad 45 lat produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych dla branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, chemii gospodarczej, motoryzacyjnej, ogrodniczej i innych.

 

Welcome to MAROPAK

Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych takich jak PP,HDPE,LDPE oraz PET-G.
Doskonała jakość, atrakcyjna cena, efektowna stylistyka opakowań i szybki termin realizacji zleceń to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Naszą ofertę kierujemy do branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, chemii gospodarczej, motoryzacyjnej, ogrodniczej i wielu innych.

Dzięki doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy i nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Najwyższa jakość produktów

 

Szeroka gama opakowań

 

Wieloletnie doświadczenie

 

Kompleksowe rozwiązania

 

MAROPAK w cyfrach

hale łącznie

wzorów w stałej sprzedaży

stałych kontrahentów

sprzedanych opakowań rocznie

What we offer

Szeroka gama produktów

Specjalizujemy się w produkcji butelek, słoików oraz różnego rodzaju zamknięć (m.in.: nakrętek, atomizerów, pompek, disc-topów, flip-topów) wykonanych z najwyższej jakości materiałów: PP, HDPE, LDPE czy PET-G.
W naszym, na bieżąco aktualizowanym katalogu znajdą Państwo pełną ofertę naszych wyrobów.

Custom made designs

Zaawansowane możliwości produkcyjne, wieloletnie doświadczenie oraz własna narzędziownia sprawiają, że możemy zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie i profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Naszym klientom oferujemy możliwość stworzenia indywidualnych projektów, podejmując się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń i proponując innowacyjne rozwiązania – od wizualizacji 3D, przez przygotowanie dokumentacji technicznej, po budowę formy i produkcję opakowania.

Our quality standards

Pracujemy zgodnie z normami ISO 9001:2015; ISO 13485:2016, ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, wzrost efektywności produkcji oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników. Najwyższa jakość to nasz priorytet!

Our clients

Do kogo kierujemy ofertę?

Naszymi odbiorcami jest liczne grono Klientów branży kosmetycznej, ogrodniczej, chemicznej farmaceutycznej i innych. Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące dostępności danych wyrobów, zamówień, bądź innych kwestii, nasi pracownicy działu handlowego są do Państwa dyspozycji.

We expand more markets

Wieloletnie istnienie firmy na rynku pozwoliło na nawiązanie licznych kontaktów handlowych. Na liście naszych odbiorców znajdują się najwięksi producenci z branży farmaceutycznej, kosmetycznej czy chemicznej. Pracujemy nie tylko dla producentów krajowych. Produkty w naszych opakowaniach mogą Państwo znaleźć na 7 rynkach i dwóch kontynentach.

News

ISO 13485:2016

Dnia 30.04.2018 r. pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikujący zmienionej normy ISO 13485: 2016.

read more

There are only

to open another production line!